سنگاپور؛ بهشت با طعم مدرن

سنگاپور جایی  بسیار فراتر از مجموع جاذبه های متعدد آن است؛ به سخن دیگر، سنگاپور را نمی توان تنها با همۀ دیدنها و جاذبه های فوق العاده  آن سنجید.کشوری فوق العاده زیبا، پاکیزه و با نظم و ترتیب که به طور مداوم در حال تکامل، نوآوری و تجدید دوباره خود است تا با مردم این منطقه در اوج هماهنگی قرار گیرد. سنگاپور با افرادی که پرشور برای ایجاد فرصت های جدید هستند، ساخته شده و هر لحظه در حال رشد و نمو فرهنگی است. 

اینجا، جایی است که غذاهای دنیا، گردشگران، جویندگان طبیعت، فرهنگ سازان و معاشران همدیگر را ملاقات می کنند و این تنوع بی نظیر باعث می شود تا هر روز تجربیات جدید ایجاد شود و به تجربه های کشور سنگاپور افزوده گردد. سنگاپور را به جرات می توان بهشت مدرن آسیا دانست؛ جایی که سنت و مدرنیته در هم آمیخته می شوند تا فرهنگی نو پدید بیاورند. در تعریف سنگاپور شاید همین کافی باشد که: «هیچ زمانی برای دیدن سنگاپور کافی نیست». سنگاپور همیشه و هر لحظه چیزی جدید برای نمایاندن به گردشگران خود دارد.

برای شما مشتریان عزیز تعدادی از آفرهای هتل های سنگاپور را فراهم آوردیم تا شما هم بتوانید از این سرزمین زیبای مدرن لذت ببرید. 

محبوب ترین ها

تعطیلات سفارت چین در تهران
بهترین لباسی که در پرواز می توانیم بپوشیم
سفرهای کاری و تاثیرات آن روی بدن ما
چه طور در سفرهای کاری از زمان بهتر استفاده کنیم
مخالفت دیگران را در مورد سفرهایمان نادیده بگیریم

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین قیمت‌ها ، پیشنهادها ، تورها و اخبار سایت سفرت در ایمیل خود مطلع شوید:


تبلیغات

اخذ ویزای توریستی کانادا
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
emailinfo@safaret.ir
phone۶۶۹۰۰۸۳۳-۰۲۱