بهترین لباسی که در پرواز می توانیم بپوشیم

انتخاب درست نوع پوشاک در حین سفر با هواپیما به این معنی است که سفری آرام و آسوده در انتظار شماست. سفر روی صندلی هایی که شما را محکم گرفته اند و تغییرات دمای هوای داخل کابین هواپیما کار ساده ای نیست. با پیشنهادهایی که در ادامه خواهیم داشت در تمام طول سفر ضمن اینکه خوش تیپ و جذاب به نظر می رسید آرام و آسوده می توانید به سفر خود ادامه دهید. پس هر زمان که بلیط هواپیمای خود را از سفرت تهیه کردید با این چند مورد خوش تیپ و راحت سفر کنید.

در حین پرواز، لایه لایه لباس بپوشید.

سفرهای هوایی اغلب با ترکیبی از انواع حالت های هوای محوطه کابین هواپیما همراه است. گاها از هوای گرم استوایی تا سرد قطبی را تجربه می کنید. پس بهترین راه این است که با لایه های زیادی به جنگ این تغییرات هوایی بروید. مثلا از شالی که بلند است استفاده کنید تا بتواند در حالت های مختلف کارکردهای متنوعی داشته باشد. برای تن پوش هم از چند لایه مثلا تیشرت، پیراهن، کاپشن یا کت سبک و ... استفاده کنید. به شکلی که در زمان احساس سرما آنها را به تن کنید و در زمان گرما آنها را از تن درآورید.  در نظر داشته باشید که لباسی انتخاب کنید که بتوانید به راحتی آنها را تا یا لوله کنید که جلوی دست و پایتان را نگیرد.  
از طرفی هرچه لایه های لباس بیشتری به تن داشته باشید وزن کمتری از ظرفیت بار خود را با پوشاک اشغال کرده اید. از طرفی لایه لایه پوشیدن لباس در زمانی که از هواپیما پیاده هم می شوید به کارتان می آید؛ چون ممکن است از جای سردی پرواز را آغاز کنید و در جای گرمی فرود بیایید و یا برعکس.

بهترین پوشاک برای سفر

در حین پرواز، پوشاکی که تنفس دارد بپوشید.

راحتی و تمیزی تمام مدت سفر خود را با پوشاکی که قابلیت تنفس خوبی دارد بیمه می کنید. پوشاکی از جنس پنبه، ابریشم و نخ اجازه می دهدند رطوبت و حرارت بدن شما از شما دور شود و برخلاف پوشاکی از جنس نایلون و مواد مصنوعی، بوی عرق را به خود نمی گیرند. پس دقت کنید که پوشاکی از جنس طبیعی به تن کنید.

در حین پرواز، شلوار ورزشی و راحت بپوشید.

بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که خانم های باردار در حین پرواز ساپورت و جوراب کشی به تن نکنند. این پیشنهاد نه تنها برای خانم های باردار بلکه برای همه مناسب است. شلوارهای کشی و جذب جریان خون در رگ پاهای مسافران را با مشکل روبرو می کنند و مسافر را به مشکلاتی نظیر deep vein thrombosis (DVT) و ورم پاها که از نشستن طولانی مدت ناشی می شود، دچار می کنند.

پوشاک مناسب سفر با هواپیما

در حین پرواز، کفش های ساده و راحت بپوشید.

بهترین کار این است که راحت ترین کفشان که کفی تخت هم دارد را به پا کنید و کمی به پاهای بیچاره فکر کنید که بعد از ساعت ها پرواز چه فشاری را باید تحمل کنند. در ضمن کفشی را انتخاب کنید که به راحتی بتواند بپوشید و از پا در بیاورید؛ گاها در عبور از بعضی از گیت ها مجبور به چنین کاری می شوید.

در حین پرواز، لباسی با جیب های فراوان بپوشید.

با کلی وسیله و برگه و مدارکی که باید در طول سفر مدام در دست داشته باشید، لباسی که بتواند مانند یک میز کار برای شما کار کند یک موهبت است. پس لباسی بگیرید که جیب های بسیاری دارد و هر زمان که لازم باشد بتواند وسیله ای را از دستان شما بگیرد تا شما آرامش و آسایش بیشتری پیدا کنید. شاید جلیقه هایی مانند جلیقه ماهیگیری همان مورد مناسبی باشد که دنبالش هستیم. این مدل پوشاک هم برای خانم ها و هم برای آقایان قابل استفاده است.

در حین پرواز، پوشاک گشادتر بپوشید.

همانطور که قبلا هم گفته شد لباس های تنگ و نایلونی مشکلاتی را برای شما ایجاد می کنند. تا می توانید شلوارهای جین تنگ و چسبان و پوشاکی که روی پوست شما جا می اندازند، را در خانه بگذارید و لباس هایی گشاد و راحت بپوشید و بیشتر از خود سفر لذت ببرید البته نه آنقدر گشاد که همه تصور کنند لباس بیمارستان پوشیده اید.
با خرید آنلاین بلیط و انتخاب لباس مناسب آرامش سفر را از همین ابتدا تضمین کنید.

محبوب ترین ها

تعطیلات سفارت چین در تهران
بهترین لباسی که در پرواز می توانیم بپوشیم
سفرهای کاری و تاثیرات آن روی بدن ما
چه طور در سفرهای کاری از زمان بهتر استفاده کنیم
مخالفت دیگران را در مورد سفرهایمان نادیده بگیریم

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین قیمت‌ها ، پیشنهادها ، تورها و اخبار سایت سفرت در ایمیل خود مطلع شوید:


تبلیغات

اخذ ویزای توریستی کانادا
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
emailinfo@safaret.ir
phone۶۶۹۰۰۸۳۳-۰۲۱