نمایشگاه تهویه مطبوع چین (ISH China & CIHE)

نمایشگاه تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، تهویه مطبوع، بهداشت خانه و سیستم های آسایشی خانگی چین (ISH China & CIHE) از ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ تا ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ در مرکز جدید نمایشگاهی بین المللی چین برگزار می شود.

نمایشگاه آی.اس.اچ و سی.آی.اچ.ایی چین، یکی از مشهورترین نمایشگاه های بین المللی گرمایش، تهویه، تهویه مطبوع، بهداشت و سیستم های آسایش خانگی در جهان است. این نمایشگاه برجسته ترین و پیشرو ترین برندهای صنعت هوا و تهویه مطبوع را از سرتاسر جهان دور هم آورده است. این نمایشگاه همواره توسعه صنعت در چین که  در حال حاضر بزرگترین بازار در حال ظهور جهان است را تقویت می کند. بنابراین فرصتی برای صنعتگرام، تجار و فروشندگان صنعت گرمایش، تهویه، بهداشت و فن آوری های آسایشی خانگی در ایران است که بتوانند با بهترین برندهای دنیا وارد مذاکره شوند. این نمایشگاه با افزایش 18.2 درصدی بازدیدکنندگان در امسال، رکورد سال قبل خود را خواهد شکست و به 61 هزار 612 هزار بازدیدکننده خواهد رسید. بیش از 100 رویداد صنعت حرفه ای روز دنیا نیز در این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

شما می توانید  هتل های این منطقه را با قیمت فوق العاده مناسبی در سایت سفرت جستجو کنید و یا با تماس با کارشناسان فروش ما از ما مشاوره بگیرید. برای خرید بلیط  هواپیما و یا تهیه ویزا برای نمایشگاه ISH China & CIHE نیز مشاوران ما در سفرت در خدمت شما هستند. 

محبوب ترین ها

تعطیلات سفارت چین در تهران
بهترین لباسی که در پرواز می توانیم بپوشیم
سفرهای کاری و تاثیرات آن روی بدن ما
چه طور در سفرهای کاری از زمان بهتر استفاده کنیم
مخالفت دیگران را در مورد سفرهایمان نادیده بگیریم

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین قیمت‌ها ، پیشنهادها ، تورها و اخبار سایت سفرت در ایمیل خود مطلع شوید:


تبلیغات

اخذ ویزای توریستی کانادا
۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
emailinfo@safaret.ir
phone۶۶۹۰۰۸۳۳-۰۲۱