ترابزون؛ گنجی از قرن ها تاریخ در کنار دریای سیاه

ترابزون شهری ساحلیست که در کنار دریای سیاه آرمیده است و قرنها تاریخ این منطقه را در دل خود جای داده است. این شهر به خاطر فاصله کمی که با مرز ایران دارد می تواند مقصدی راحت و در دسترس برای ایرانی هایی باشد که زمینی به این شهرکوچک زیبا سفر می کنند.  عمارت آتاتورک، موزه ایاصوفیه، حمام میدان و دها اثر تاریخی دیگر در این شهر واقع شده است و در کنار آن نیز، طبیعت بی نظیراین منطقه  و پارک ملی آلتیندر وادیسی پذیرای سفر هیجان انگیز شما به ترابزون خواهد بود.

هتل یوستا پارک 

هتل یوستا پارک در بهترین جای مرکز شهر واقع شده و تنها 4 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ترابزون فاصله دارد.همین نکته یکی از دلایلی است که باعث می شود توریست های زیادی این هتل را برای اسکان خود انتخاب کنند؛ اما دلیل دیگری نیز برای این انتخاب وجود دارد. هتل یوستا پارک، دریچه ای است یه افسون تاریخ این منطقه و شگفتی های طبیعت ترابزون که همیشه در کنار دریای سیاه آرمیده است.

هتل  هورون

هتل سه ستاره هورون، در شهر ترابزون ترکیه واقع شده است. این هتل در مرکز شهر از سال 1967 زندگی خود را در میان زیبایی های این شهر شروع کرده و همواره به خاطر امکانات اسکانی تراز اول خود شهره این شهر بوده است. این هتل تنها 15 دقیقه با فرودگاه فاصله دارد و برای رسیدن به اولین ایستگاه اتوبوس نیز 10 دقیقه پیاده روی نیاز است.

برای رزرو این هتل ها از منوی جستجوی هتل در صفحه اول «سفرت» نام این هتل ها را جستجو کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. 

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
emailinfo@safaret.com
phone۶۶۹۰۰۸۳۳-۰۲۱